Franchise(Şube) Yönetim Yazılımı - Tork Yazılım, Medya ve Danışmanlık

Franchise yönetim sistemi yapısına sahip firmalar için geliştirilmiş bayi ya da şubelerin hepsinin tek merkezden yönetimini kolaylaştırır. Koordineli bir biçimde çalışmalarını sağlar. Franchise yapısına sahip markaların amacı, kendilerini temsil eden şubeleri veya bayilikleri iyi yönetebilmek, iletişimlerini geliştirebilmek ve ilerletebilmektir.

Bir veya daha fazla şubeyi yönetmek basit olabilir, ancak bağlı kuruluş sayısı arttıkça hepsini yönetmek ve onlarla yazışma oluşturmak aynı derecede zorlaşır.

Demo talebi için:  Hızlı İletişim / İletişim 

Tork Franchise Yönetim Sistemi İle Tüm Şubeler Kontrol Altına Alma

Tork Franchise yönetim sistemi ile stoktan satışa kadar tüm işlemler merkezden izlenebilir ve gerektiğinde müdahale edilebilir. Bu sayede bayi ya da şube tarafınca meydana getirilen bütün işlemler merkezi olarak yönetilebilir ve kontrol altında tutulabilir.

Sipariş Takibi

Franchise yapısına sahip firmalara sunulan sipariş takip imkânı ile şube ve distribütörlerdeki bütün siparişler kayıt altına alınabilmekte, takip edilebilmekte ve raporlanabilmektedir.

Yetki Tanımlama

Tork Franchise yönetim sistemi yetki engelleme fonksiyonu ile kullanıcıların yetki seviyelerini belirleyebilirsiniz. Bu nedenle, kullanıcılar bilgilere yalnızca kendi sorumluluk ve yetkileri dahilinde erişebilir ve yetkisiz kişiler bilgilere erişemez.

Şube Yönetimi

Sipariş Yönetimi

Personel Yönetimi

Cihaz / Araç Takibi

Şube Denetleme

Stok Yönetimi

Şube sahiplerine kısa ve görsel destek ile duyurular gönderilebilmektedir. Bu nedenle basit içerik yönetimi sağlanır. Ayrıca tüm şubelerin mühim gelişmelerden anında haberdar olmaları güvence edilmektedir.

Detaylı Raporlar

Franchise yönetim sistemi için tedarik zinciri şirketleri açısından geliştirilen raporlama sistemi ile tüm şirketlerdeki siparişlerin durumunu takip edebilir, şube sipariş hareketlerine, şube içi cihaz takibi ve araç takibine kadar zaman kısıtlaması olmadan ulaşabilirsiniz.

Kesintisiz Mobil Erişim

Franchise operatörünün dinamik ve kesintisiz olması gerektiği düşünüldüğünde, şubelerdeki işlemler kesintisiz olarak takip edilmelidir. Mobil optimizasyonlu franchise idare sistemi ile iş verilerine ve raporlarına her yerden erişilebilir. Ayrıca hareketlerin takip edeni ve yönetimi mobil cihazlardan anlık olarak da yapılabilir.