Web Sitesi İzmir Hizmetleri - Tork Yazılım, Medya ve Danışmanlık

Web Sitesi İzmir

Web sitesi, internet olanaklarının artış göstermesiyle birlikte kurulumu çok kolaylaşan ve masrafları düşen bir kalem olarak görülebilir. Kurumsal bir kaygınız yoksa, internet üzerinden ücretsiz blog servisleri sunan sitelere girerek oldukça kısa süreler içerisinde kendinize bir hesap açabilirsiniz. Burada yazmaya başlayabilir ve dünyayla iletişim kurma yolundaki adımınızı buradan atmaya başlayabilirsiniz.

Ancak bunların yanı sıra, ücretsiz alan adlarının ve blog servislerinin kurumsal bir niteliğe sahip olmadığı da ortadadır. Blogspot ve WordPress tarzı pek çok sistem, amatör kullanıcılar için çeşitli alternatifler sunar. Ücretsiz alt domainler sunmuş olsa da, zaman zaman bunu kullanmamanız için oldukça önemli sebepleriniz vardır.

Web tasarımı konusunda kendi alan adınıza, hostinginize ve özel tasarımlı sitenize kıyasla çok daha zayıf kalan bu ücretsiz siteler, zaman zaman kapanma (ya da hizmetin durdurulması) durumlarıyla da karşı karşıya kalabilmektedir. Dolayısıyla sitenin devamlılığının sağlanabilmesi açısından sadece hizmet sağlayıcıya bağlı kalmak durumunda olursunuz. Arşivinizi bir günde kaybedebilirsiniz. Ziyaretçileriniz sizi bahsi geçen ücretsiz adreste bulamadığında yönlendirebileceğiniz alternatif bir adresin onların gözünde ulaşılabilir olmaması gibi sorunlarla da karşılaşabilirsiniz.

Kurumsallık konusunda profesyonel görünmeyen bu ücretsiz alan adları, eğer bir sanatçıysanız ya da alanında tanınmış bir isimseniz, dışarıya olan yansımanız konusuna size olumsuz geri dönüşler sunabilir. Ancak kendi adınıza alınmış bir domain (alan adı), hosting hizmeti ve özgün bir web tasarımı hizmeti almak, istediklerinizi sitenize doğrudan yansıtabilmenize yardımcı olur. Ayrıca makalelerinizi, performanslarınızı, ziyaretçilerinizle olan yazılı ya da sözlü iletişiminizi artırmak için de daha fazla fırsat sunabilir.

Tüm bu bilgiler ışığında, bireylerin web sitelerini açmaları ve bunu “kolaya kaçan” yolların haricinde gerçekleştirmeleri uzun vadede en iyi tercih olarak görülebilir.
Tork Medya Web Tasarım Departmanı, internet reklamcılığına verdiği önemi ve özeni sizin kullanımınıza sunmaktan memnuniyet duymaktadır.
Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve işletmeniz için sunacağımız İnternet Reklamcılığı çözümlerini danışmak için lütfen info@torkmedya.com adresini veya web sitemizin İLETİŞİM bölümünü kullanınız. web sitesi izmir

Tork Medya Web Tasarım Departmanı

Loading

GÖNDERİLİYOR

Mesajınız başarıyla gönderildi. Teşekkürler.

REFRESH

Bugün danışmanlarımızdan biriyle konuşun ve işinizden nasıl yararlanmaya başlayacağınızı öğrenin.

Oluşturmanız gereken isteğinizden biraz bahsedin. Bu, sizi ideal ekibe yönlendirebilmemiz için değerlidir.

  • Kişisel Bilgiler
  • Hizmet Bilgisi Kurulumu

Gizlilik Politikası'nı okudum ve kabul ediyorum.