Web Tasarım Ajansı İzmir - Tork Yazılım, Medya ve Danışmanlık

Web Sitesi Ajansı

Reklamcılık sektöründe yeni bir çağ açıldı.

İnternetin yaşadığı bu büyü değişim ve gelişim ile birlikte mobil mecraların da gelişmesi bizlere yeniden tanım yapmayı gerektiriyor. Medya ve reklam planlaması ajanslarının yerine artık sosyal medya, mobil pazarlama ve dijital ajans gibi bir çok tür almıştır.

Web tasarım ile ilgilenen daha genel adıyla kreatif web ajanslar, diğer ajanslar arasında en çok konuşulan ajans türüdür. Sektördeki büyük markaların paralarını dijital ortamda daha fazla harcaması vardır. Daha fazla bütçe ayırması ve parasını bu ajanslara emanet etmesi ise yeni nesil reklamcılığın ne kadar önemli bir noktaya geldiğinin kanıtıdır.

Tork Yazılım, Medya ve Danışmanlık ismiyle müsemma olarak yaratıcı işler yapılan bir ajans olgusuna sahiptir. Diğer tüm ajans türlerinden farklı bir şekilde müşteri isteğine göre çalışır. Bu ajans oldukça büyük kitlelere ulaşır. Bu büyük kitlelere ulaşım, hem ölçülebilir hem de CRM ile yönetilebilir olmaktadır. web tasarım ajansı

Kreatif ve web tasarım ajansları sosyal medyada viral etki yaratan ürünler ortaya koymaktadır. Beklenmedik, şaşırtıcı ve ses getiren çalışmalar ile markaların tüm isteklerine ivedilikle yanıt verir, ürün veya bir fikrin ortaya çıkmasında büyük rol oynarlar. web tasarım ajansı

En basit ifadeyle anlatmak istersek tüketicinin irkildiği ve kaçtığı reklam anlayışından ziyade oluşturulan videolar, oyular, yarışmalar ve kampanyalar gibi daha eğlenceli yöntemlerle tüketiciye dokunan ajans tanımıdır.

Tork Yazılım, Medya ve Danışmanlık ajansının çalışma ortamından bahsetmek gerekir ise Türkiye şartlarında bir adım daha önde ve rahat bir ortam çalışanı beklemektedir. Gömlek-kravat kuralı olmayan, yaratıcılığa önem veren ve bu beyin takımını bir araya getiren ajansta eğlenceli bir çalışma ortamı bulunur.

Gelecekte ise bu ajans türü ne ölçüde değişir ve nasıl bir gelişim gösterir? Bunu hep birlikte yaşayıp göreceğiz.
Tork Medya Web Tasarım Departmanı, internet reklamcılığına verdiği önemi ve özeni sizin kullanımınıza sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve işletmeniz için sunacağımız İnternet Reklamcılığı çözümlerini danışmak için lütfen info@torkmedya.com adresini veya web sitemizin İLETİŞİM bölümünü kullanınız.

Tork Yazılım, Medya ve Danışmanlık olarak tüm bu kurallar dahilinde sizlere profesyonel hizmet veriyoruz. Ürün marka tanıtımı ve web sitesi tasarımı noktasında sizlere kaliteli ve pratik çözümler sunuyoruz.

Tork Medya Web Tasarım Departmanı

Loading

GÖNDERİLİYOR

Mesajınız başarıyla gönderildi. Teşekkürler.

REFRESH

Bugün danışmanlarımızdan biriyle konuşun ve işinizden nasıl yararlanmaya başlayacağınızı öğrenin.

Oluşturmanız gereken isteğinizden biraz bahsedin. Bu, sizi ideal ekibe yönlendirebilmemiz için değerlidir.

  • Kişisel Bilgiler
  • Hizmet Bilgisi Kurulumu

Gizlilik Politikası'nı okudum ve kabul ediyorum.