Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı İzmir - Tork Yazılım Hizmetleri

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Danışmanlığı


Sosyal Medya Takibi hizmetimizde, sitenizin veya markanızın facebook, instagram, youtube ve likedln gibi en popüler ve kullanıcı yoğunluğunun fazla olduğu sitelerde takibi ve tanıtımı yapılarak sitenizin takipçi sayısını arttırmaya yönelik çalışmalar yapıyoruz. Her yıl popülerliği kat kat artan sosyal medyada en büyük markalar, viral reklamları ve kampanyaları ile tanıtımlarını yapmaya başladılar ve en etkili reklamlar sosyal medyada yapılıyor.

SOSYAL MEDYA HİZMETLERİMİZ

SOSYAL MEDYA HESAPLARINIZIN YÖNETİMİ


Kurumsal firmanızın sosyal medya hesaplarınızın yönetimi için teknik ve durum değerlendirmesi yaparak, sizlere en uygun piyasa koşullarında sosyal medya hesaplarınızı yönetiyoruz.

SOSYAL MEDYA İÇERİK YÖNETİMİ


Sosyal medya hesaplarınızın canlı tutulmasını sağlıyoruz. Sektörünüze ve kurumsal imajınıza uygun içerikler üretip belirli aralıklarla paylaşımını yapıyoruz.

SOSYAL MEDYA REKLAMLARI


Sosyal medya tanınırlılığınızı arttırmak amacıyla reklamlarınızı yazıyoruz, çiziyoruz ve yayınlıyoruz. Yönetim ajansı izmir

Neden Sosyal Medya Yönetimi?


Sosyal Medya samimiyetsizliği sevmez. Eğer kitlenizi etkilemek istiyorsanız onlara daha yakın olmalısınız ve sürekli onlarla ilgilenmelisiniz. Müşterileriniz sosyal medya kullanıyor
Şirketinizin hangi sektörde olursa olsun müşterileriniz günlük olarak sosyal medya kullanıyor. Onlarla ilişkiyi koparmamalı ve markanıza bağlı tutmalısınız; böylece her zaman onların ilk tercihi siz olursunuz. Sosyal medyadaki varlığınızı arayanlar mutlaka vardır. Şirketiniz bir ürün ya da hizmet sunuyorsa, bu konuda konuşan ve arayan insanlar olduğundan emin olabilirsiniz. Sosyal medya yönetim servisimiz, işletmenizin sohbete katılmasına ve yeni potansiyel müşteriler oluşturmasına yardımcı olacaktır.

İnsanlar sosyal medyada sizden bahsediyor…
Müşterilerinizin şirketiniz hakkında söylediklerini sosyal medyada dinlemeniz ve endişelerine cevap vermeniz gerekiyor. Sosyal medya yönetimi hizmetlerimiz, şirketinizin sunduğu hizmetlerin olumlu yönlerini vurgulama ve eleştirilere içtenlikle yanıt vermeye odaklanmaktadır.

Sizin yerinize biz yönetiriz
Çoğu işletmenin tüm sosyal medya kanallarını yönetmek için zamanları yoktur. Firmamız çalışanları sosyal medya yönetiminde tecrübelidir. Sizin yerinize pazarlama hedeflerinize ve yeni bir müşteri tabanına ulaşmanıza yardımcı olabiliriz.

Sosyal Medya Danışmanlığı Nedir ?

Deneyimli sosyal medya ekibimiz ile markanızın hedef kitle ile sosyal medya platformlarda buluşmasına sağlayarak, yaratıcı içerikler üreterek ölçülebilir şekilde yönetilmesini sağlıyoruz.

Online İtibar Yönetimi


Sosyal medyada markanız hakkında yapılan her türlü yorumlarla ilgili analiz ve raporlamalar sunar, oluşabilecek online krizlere önceden önlem alarak destek oluruz. Sosyal medya yönetimi izmir

Detaylı bilgi ve iletişim için: 0543 235 18 88

Loading

GÖNDERİLİYOR

Mesajınız başarıyla gönderildi. Teşekkürler.

REFRESH

Bugün danışmanlarımızdan biriyle konuşun ve işinizden nasıl yararlanmaya başlayacağınızı öğrenin.

Oluşturmanız gereken isteğinizden biraz bahsedin. Bu, sizi ideal ekibe yönlendirebilmemiz için değerlidir.

  • Kişisel Bilgiler
  • Hizmet Bilgisi Kurulumu

Gizlilik Politikası'nı okudum ve kabul ediyorum.