SEO Uzmanı İzmir | En İyi SEO Uzmanı | SEO Ajansı İzmir

SEO Uzmanı

Arama Motoru Optimizasyonu(SEO)

“SEO” sitenizin arama motorlarında ilk sayfada yer almasını sağlayan çalışma metodudur. Arama motoru optimizasyonu web sayfanıza pozitif katkılar sağlar.

Tork Yazılım, Medya ve Danışmanlık olarak sitelerinizi google da birinci sayfaya yani ilk 10 sonuç arasında çıkarmak için bütün tecrübe ve birikimlerimizi sunuyoruz. Web sayfası yaptırmak önemlidir yalnız google aramalarında görünmek hedef kitleye ulaşmak en az web sayfanız olması kadar zorunludur.

Özellikle mobil telefonların yaygınlaşması ile artık google arama sayıları her geçen gün daha da artmaktadır. Tork Yazılım, Medya ve Danışmanlık olarak web sayfanızı google bölgesel ve bölgesel olmayan aramalarda birinci sayfaya yer almasını sağlıyoruz. Öncellikle sitenizi teknik olarak inceliyoruz daha sonra, yazıları, kelimelerin raporlarını size sunuyoruz.

Onlarca reklam ajansı, yüzlerce seo uzmanı arasından neden bizi tercih etmelisiniz ? Çünkü, İzmir başlıca olmak üzere Türkiye’de birçok firmaya SEO hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Çok sayıda komple proje olarak referansımız mevcut. Binlerce anahtar kelimede ilk sırada onbinlerce anahtar kelimede ilk sayfada tabiri caizse taş gibi referanslarımız bulunmaktadır. Seo uzmanı izmir veya seo hizmetleri izmir gibi rakibin doğrudan seo uzmanları veya seo ajansları olduğu en zorlu kelimelerde 1 yıldan fazla süredir websitem ilk sayfada. Kendimize has seo tekniklerimiz var ve etkileri onlarca kez kanıtlandı. Organik çalışmalar yapıyoruz, websiteniz yıllarca bu çalışmalardan her google güncellemesinde daha da artı olarak kazanç sağlıyor.

Bir SEO Uzmanı ile Çalışmak Zorunda mısınız ?

Çok sayıda google sıralama faktörü bulunmaktadır. Bugün internette ufak bir araştırma yaptığınızda bilinen 300+ sıralama faktörü olduğunu göreceksiniz. Bu faktörlerin bir kısmı site içi çalışmalardır. ( Site hızı artırma, kullanıcı deneyimini iyileştirme, SSL Sertifikası vb) . Bir kısmı da site dışı ( backlink, sosyal medya vb) faktörlerdir.
Bir websitesini, bir anahtar kelimede üst sıralara çıkarma adına bu konuların her birine hakim olmanız gerekir.

Bunun dışında düzenli olarak sitenizle ilgilenmeniz gerekmektedir. Yanlış bilinen, yanlış yapılan her çalışma, ileride sitenizin mutlaka sıralamalardan kaybına neden olur. Hatta Google penalty denilen algoritmik cezalar almasına neden olabilir.Bu nedenle her işin bir uzmanı olduğu gibi, seo çalışmalarının da uzmanları bulunmaktadır. Bu uzmanlara seo çalışmaları teslim edilmelidir.
Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. seo uzmanı izmir

Kurumsal SEO ve E-ticaret SEO Nedir ?

Kurumsal seo , işlerini sitesinden duyurmak isteyen firmaların ihtiyacı olan seo danışmanlığıdır. Kurumsal seo çalışmalarını kurumsal seo uzmanları yönetmektedir. Kurumsal web sitelerde çok sayıda sayfa bulunmaz. Doğrudan site üzerinde ürün satışı yoktur ve içerik sitesi olarak SEO çalışması yapılır.
E-ticaret SEO hizmetleri ise kurumsal seo hizmetlerinden farklıdır. Bir e-ticaret altyapısı kullanılarak, online satış için açılan siteler e-ticaret siteleridir. E-ticaret Seo çalışmaları içerik sitelerine oranla biraz daha farklı yürütülmektedir. Öncelikle site için seo ve kullanıcı deneyimi çok önemlidir. Websitesi tasarlanırken bile bu konular göz önünde bulundurularak tasarlanmalıdır. E-ticaret seo uzmanları bu konularda profesyonel olan uzmanlardır. seo uzmanı izmir

SEO’da En Önemli Google Sıralaması Faktörleri

Google, bir siteyi sıralamak için yaklaşık 200 farklı faktör kullanır. Bu sayının ne kadar kesin olduğu önemli değil. Bunun büyüklüğü hala korkutucu. Özellikle sadece sitelerini sıralamaya başlayan biri için.

Tüm bu faktörler eşit derecede önemli değildir. Bazıları gerçekten olmalı, bazılarıysa pazarınızdaki pek bir fark yaratmayabilir.

Loading

GÖNDERİLİYOR

Mesajınız başarıyla gönderildi. Teşekkürler.

REFRESH

Bugün danışmanlarımızdan biriyle konuşun ve işinizden nasıl yararlanmaya başlayacağınızı öğrenin.

Oluşturmanız gereken isteğinizden biraz bahsedin. Bu, sizi ideal ekibe yönlendirebilmemiz için değerlidir.

  • Kişisel Bilgiler
  • Hizmet Bilgisi Kurulumu

Gizlilik Politikası'nı okudum ve kabul ediyorum.