Android, iOS Mobil Uygulama Geliştirme - Tork Yazılım Hizmetleri

Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil Uygulama İhtiyacınız mı var?


Kurumsal uygulamalar, entegrasyonlu crm projeleri, oyunlar ve özel çözümler alanındaki deneyimimizi özgün tasarımlar ve hibrit kodla birleştirip, IOS ve Android platformlarında hayata geçiriyoruz.

Mobil Uygulama Geliştirme İzmir Olarak Ne Yapıyoruz ?

Mobil teknolojiler günümüz iş dünyasının ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Ülkemizde de çok ciddi satış rakamlarına ulaşan ve neredeyse herkesin sahibi olduğu akıllı telefonlar ve diğer mobil cihazlar, tüm gücünü internet bağlantısı ve geliştirilen mobil uygulamalardan almaktadır. Tork Yazılım, Medya ve Danışmanlık Dijital Çözümlerde size özel iPhone uygulaması, iPad uygulaması, Android uygulama ve Kiosk uygulamaları geliştirerek firmanızın veya girişiminizin mobil platformlarda daha etkin olmasını hedeflemektedir. Teknolojinin gelişmesi ve buna bağlı olarak akıllı telefonların kullanımının artmasıyla birlikte, kurumsal şirketler için mobil uygulama ihtiyaçları da hızla artmıştır. Dijital çözümler ve web sitelerinin yanında artık mobil çözümler de her firmanın temel gereksinimi haline geldi.

Mobil dünyadaki yerinizi bizimle alın

Özellikle bir işyeri sahibiyseniz veya harika bir fikre sahip girişimciyseniz mutlaka mobil uygulama platformlarında yer almalısınız. Portakal Dijital Çözümler olarak hem iOS hem de Android platformlarında uygulama geliştirerek tüm akıllı telefon ve tablet kullanıcılarına ulaşmanızı sağlayabiliriz.

Son kullanıcılara konum bağımsız işlem yapabilme, ürün ve hizmetlere erişebilme özgürlüğü sağlayan mobil uygulamalar, GSM ağının ulaşabildiği her yerde, 7 gün 24 saat çalışabilen bir sistem sunar.

Mobil Uygulama Hizmetlerimiz

• Mobil CRM Uygulamaları
• Mobil Web Sitesi
• SMS Pazarlama
• Mobil Ticaret
• Barkod Okuma
• Karekod Okuma
• Mobil Pazarlama Kampanyaları

Native Mobil Ugulamalar

Native uygulamalar İOS ve android için ayrı ayrı hazırlanmaktadır. Ardından da cihaz boyutlarına göre tasarımlar optimize edilmektedir.

Hybrid Mobil Uygulamalar

Hybrid mobil uygulamalar native mobil ve web mobil uygulamalarının özelliklerinin birleşimi gibi düşünebilir. Web teknolojileri ile geliştirme imkanı sunup, native katmanla sarmalanan uygulama cep telefonun native özelliklerini kullanarak çalışmaktadır. Örneğin xamarin gibi


Tasarım ve Geliştirme

İhtiyaçlarınıza yönelik analizler yaparak, kullanıcı istek ve deneyimleri göz önünde bulundurarak, uygulama gereksinimlerini karşılayacak şekilde native ve hybrid teknolojileri ile yaratıyoruz.

Mobil Uygulama Fiyatları Profesyonel Destek


Mobil uygulamanıza ait güncelleme ve ek taleplerde profesyonel uzman yazılım ekibimiz sizlere en hızlı şekilde hizmet etmeye hazır.

Google Android ve Apple iOS platformları ile çalışan mobil cihazlar için uygulama geliştirmekte ve yayınlamaktadır. Telefonunuzla bir ürün barkodunu okutup hakkında bilgi alabilir, üretim proseslerine müdehale edebilir ve raporları kontrol edebilir veya web sitenizin içeriğinde yer alan ürün ve hizmetleri mobil uygulamanız yardımıyla ilgilenen potansiyel müşterilerle buluşturabilir ve modern ekonomide payınızı genişletebilirsiniz.

Mobil Uygulamada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mobil uygulamanın basit ve kullanılabilir olması da büyük önem taşımaktadır. Birçok mobil uygulama kullanıcısı isteklerine kolay ulaşamadıklarından, menünün zor anlaşılmasından ya da arayüz problemleri nedeni ile uygulamaları kullanılmamaktadır. Mobil cihazların büyük bir çoğunluğu ios ve android işletim sistemlerini kullanmaktadır. Yazılacak mobil uygulama iki işletim sistemi ile de uyumlu bir şekilde çalışmalıdır.

Mobil Uygulama Yapan Firmalar


Mobil uygulamalar hakkında birkaç ön bilgiyi aktardıktan sonra, mobil uygulama yapan firmalar konusuna geri dönelim.
Mobil uygulamaların özel kodlama ve tasarımlar aracılığıyla işletim sistemlerine uygun biçimde hazırlandığını artık biliyoruz. Mobil uygulamalar dünya çapında Android ve iOS sistemleri için geliştirilir. Mobil uygulama yapan firmalar çalışmalarını başlatmadan önce müşteri taleplerini inceler ve gerekli araştırmaları yapar.
Mobil uygulama geliştirme ve çalışacağınız firma seçimde hem sizinle hem de firma ile alakalı birçok önemli nokta var.
İlk olarak istediğiniz mobil aplikasyon ile ne hedefliyorsunuz? Mobil uygulama ile ilgili amacınız ve istekleriniz nelerdir? Bu soruların tüm çalışmanızın ana hattını belirleyeceğini unutmayın.Amacınızı ve hedeflerinizi belirledikten sonra sıra en uygun firmayı seçmeye geliyor. Firma araştırması yaparken oldukça dikkatli olmalısınız. Çünkü mobil uygulama yapan yüzlerce firma arasından en iyisini ve size en uygun olanını seçmeniz gerekiyor. Aynı zamanda profesyonel ve donanımlı bir ekibe sahip firmayı da bulmanız gerekir.
Çalışacağınız firma hedefinizi, isteklerinizi ve mobil uygulama ile ilgili beklentilerinizi karşılayacak seviyede olmalıdır.
Mobil uygulama yapan firmalar arasından bir seçim yaparken kalite, daha önce hayata geçirilen projeler, firmanın size sundukları ve çalışma ekibi gibi birçok kritere dikkat etmeniz gerekir.

Genelde firma seçiminde mobil uygulama fiyatları ile kıyaslama yapılmaktadır. Firmalar arasından kıyaslama yaparken ana kriteriniz kesinlikle kalite olmalıdır.
Zira, müşterilerinize günün her anında kolayca ulaşmanın ve bulunduğunuz sektörde en büyük paya sahip olmanın yolu mobil uygulamadan geçmektedir.Eğer siz de markanız ile potansiyel müşterileriniz arasında bir mobil uygulama vasıtası ile köprü kurmak ile her an müşterilerinizin tek tık uzağında olmak, mobil uygulama üzerinden satış yaparak gelirinizi arttırmak ve dijital çağa ayak uydurmak istiyorsanız, en doğru mobil uygulama geliştirme fiyatları için bize ulaşın.

Loading

GÖNDERİLİYOR

Mesajınız başarıyla gönderildi. Teşekkürler.

REFRESH

Bugün danışmanlarımızdan biriyle konuşun ve işinizden nasıl yararlanmaya başlayacağınızı öğrenin.

Oluşturmanız gereken isteğinizden biraz bahsedin. Bu, sizi ideal ekibe yönlendirebilmemiz için değerlidir.

  • Kişisel Bilgiler
  • Hizmet Bilgisi Kurulumu

Gizlilik Politikası'nı okudum ve kabul ediyorum.