Google Reklam Verme, Ads Reklamı - Tork Yazılım, Medya ve Danışmanlık

Google Reklam Verme

Google Reklamları Nedir ?


Google reklamları Dünya’nın en çok kullanılan internet dünyasında ürün ve hizmetlerine yönelik profesyonel Google Sertifikalı Uzmanımız Kahraman KURUCAN tarafından hazırlanacak olan Google reklamları, Arama ağı reklamı, görüntülü reklam, video reklam, youtube reklamı, alışveriş reklamı, yeniden pazarlama reklamı ve daha bir çok teknik ile reklam modelini kullanarak reklamlarınız yayınlansın.

Google Arama Ağı Reklamları


Google arama ağı reklamları(arama reklamcılığı, internet reklamcılığı veya çevrimiçi arama reklamcılığı olarak da bilirnir.) Arama ağı reklamcılığını kullanan reklam verenler, reklamlarını belirli anahtar kelimeleri aktif olarak arayan kullanıcılara gösteririr ve reklamlarının her tıklanışında bir ücret öderler. Bu tür PPC reklamcılığı özellikle etkilidir, çünkü arama yapan insanlar, arama sorgusu konusundaki niyetleri hakkında çok fazla açıklama eğilimindedir.

Google Görüntülü Reklamlar

Google görüntülü reklam ağı, reklamlarınızın görünebileceği milyonlarca web sitesi, video ve uygulamalardan oluşan bir gruptur. Görüntülü reklam ağı’ndaki siteler dünya genelindeki internet kullanıcılarınını %90’ına ulaşır. Görüntülü reklam ağı ile reklamlarınızı belirli bir içerik, belirli bir kitle, belirli bir konum ve daha fazlası için göstermek üzere hedefleme özelliği kullanılabilir.

Youtube Reklamları

Youtube’da ve video iş ortağı sitelerinde müşterilerle farklı yokllarla etkileşime geçmek için Google Ads’de bir dizi video reklam biçimi ile etkileyici reklam kampanyaları oluşturulabilir. Kullanılabilir video reklam biçimlerine şunlar dahildir. Atlanabilir yayın içi reklamlar, atlanamayan reklamlar, video reklamlar, yayın dışı reklamar ve bumper reklamlar. google reklam verme izmir

Google Yeniden Pazarlama Reklamları

Yeniden pazarlama(re-marketing), web siteniz veya mobil uygulamanızla daha önce etkileşimde bulunmuş olan kullanıcılara ulaşmanın bir yoludur. Reklamlarınıza, google veya iş ortağı web sitelerini incelerken bu kitlelerin karşısına stratejik bir şekilde konumlandırılmasına olanak tanır, bu da marka bilinirliğinizi artırmanıza ve kitlelere satın alma işlemi yapmalarına yardımcı olur.

Google Alışveriş Reklamları


Bir satıcıysanız, çevrimiçi ve ürünlerinizi tanıtmak, web sitenize veya yerel mağazanıza gelen trafiği arttırmak ve daha nitelikli potansiyel müşteriler bulmak için alışveriş, e-ticaret, e ticaret kampanyaları kullanılabilir. Alışveriş kampanyalarını kullanmaya başlamak için ürün verilerinizi yükleriz ve Google Ads’de bir kampanya oluştururuz. Google’da potansiyel müşterilerinizin sattığınız ürünleri görebileceği web sayfalarında reklam oluşturmak için kampanyanız kullanılır. Bu yerleşimler, kullanıcılara metin reklamlarından farklı olarak ürün fotoğrafı, başlık, fiyat, mağaza adı ve diğer bilgileri gösterdiğinden, alışveriş, e ticaret reklamları olarak adlandırılır. Bu reklam türünde kullanıcılar reklamı tıklamadan önce onlara sattığınız ürünler ile ilgili önemli bilgiler vermelisiniz. Böylece daha uygun potansiyel müşteriler elde edersiniz. google reklam verme

Loading

GÖNDERİLİYOR

Mesajınız başarıyla gönderildi. Teşekkürler.

REFRESH

Bugün danışmanlarımızdan biriyle konuşun ve işinizden nasıl yararlanmaya başlayacağınızı öğrenin.

Oluşturmanız gereken isteğinizden biraz bahsedin. Bu, sizi ideal ekibe yönlendirebilmemiz için değerlidir.

  • Kişisel Bilgiler
  • Hizmet Bilgisi Kurulumu

Gizlilik Politikası'nı okudum ve kabul ediyorum.