Google Ads İzmir Reklam Hizmetleri - Tork Yazılım Hizmetleri

Google Ads Giriş Planlaması

Google Ads Reklam Platformu, internet reklamcılığının en etkili uygulamasıdır.

Ancak bu uygulamayı doğru kullanabilmek ve geri dönüş alabilmek için hâkim olunması gereken birçok nokta mevcut. Tork Medya Dijital Reklam Departmanı uzun araştırmalar sonucu edindiği bu hâkimiyet doğrultusunda sizlere hizmet sunmaktadır.


Google Ads Reklam Platformu girişi kolay, yönetimi zor bir reklam uygulamasıdır. Gerek Google reklam politikaları uygulamaları gerekse reklam tekniklerinin çeşitliliği ve sektöre göre değişim göstermesi Google Ads reklamcılık programını yönetilmesi uzmanlık isteyen bir platform haline getiriyor. Burada, internet reklamcılığını iyi bilen bir uzmandan destek almak reklam verenler için hem daha ekonomik hem de asıl hedefe yönelik bir çalışma oluyor.

Google Ads İnternet Reklamcılığı, verdiğiniz hizmeti, hedef müşteri kitlesine ulaştırmak için kullanılan bir reklam aracıdır. Bütçeniz ne olursa olsun, Google Ads hizmet verdiğiniz sektöre dayalı olarak belirttiğiniz kelimeler ve/veya kelime öbekleri arandığında müşterilerinize verdiğiniz hizmet hakkında ön bilgi verip, bu arama sonuçlarına göre müşterilerinizi sitenizdeki hizmet ayrıntıları sayfasına yönlendirerek çalışır. google ads izmir

Google Ads Reklamcılık programı danışmanlığı sadece reklam uygulamaları için geçerli olup;

Doğal arama sonuçlarına yönelik SEO çalışması içermez. Ancak burada amaç, reklamınızın en ilgili arama sonuçlarında gösterilmesi için optimize edilmesidir. Gelişen internet teknolojileriyle birlikte Google Ads altyapısı da sürekli yenilenmektedir. Bir Google Ads Reklam portföyü yönetmek için bu altyapıları ve kullanılan teknikleri iyi bilmek gerekir. Birçok sektör için farklı arama teknikleri olduğundan, Google Ads kullanımı oldukça komplike bir hal almıştır.
Tork Medya Dijital Reklam Departmanı olarak bizim verdiğimiz hizmet ise, bu farklı arama teknikleri üzerinde uzun süreler yaptığımız araştırma-geliştirme çalışmalarını, Google Ads Reklam platformunu kullanmak isteyen kullanıcılara sunmaktır. google ads izmir

Çalışmalarımız sırasında işleyen Giriş Planlaması süreci aşağıdaki gibidir.

  1. Müşterimizin reklama çıkmak istediği sektör ve/veya hizmet araştırılır.
  2. Bu sektör ve/veya hizmet için yapılan arama kelimeleri ve/veya kelime öbekleri tespit edilir.
  3. İlgili sektörel kelimelerde reklam yapan rakip firmaların pozisyonları tespit edilir ve değerlendirilir.
  4. Reklam kelimeleri ve/veya kelime öbeklerinin izafi arama trafiği hesaplanır.
  5. Arama trafiğine bağlı olarak reklam pozisyonları tahmini.

Giriş Planlaması sırasında elde edilen veriler reklam veren ile paylaşılır. Bu aşamadaki strateji karşılıklı görüşmeler ile belirlenir. Giriş Planlanmasının tamamlanması ve belirlenen reklam stratejisinin oluşturulmasına yönelik çalışmalar yapılmak üzere Kurulum Planlaması ‘na geçilir.

Loading

GÖNDERİLİYOR

Mesajınız başarıyla gönderildi. Teşekkürler.

REFRESH

Bugün danışmanlarımızdan biriyle konuşun ve işinizden nasıl yararlanmaya başlayacağınızı öğrenin.

Oluşturmanız gereken isteğinizden biraz bahsedin. Bu, sizi ideal ekibe yönlendirebilmemiz için değerlidir.

  • Kişisel Bilgiler
  • Hizmet Bilgisi Kurulumu

Gizlilik Politikası'nı okudum ve kabul ediyorum.