E-Ticaret Yapanlar İçin Grafik Tasarımı İzmir - Tork Yazılım Hizmetleri

E-Ticaret Yapanlar İçin Grafik Tasarımı


Özellikle internet üzerinden satışlarını yürütmek isteyen markalar için mutlaka bir grafik çalışması yapılması gerekiyor. özellikle reklamların çıkılmasında ya da sonraki takip aşamasında hem kurum içi hem de müşterilere yönelik tasarımlar iş takibini ve ciddiyetini gösterecektir.

E-ticaret için grafik tasarımı neden gerekli olup olmadığını sorguluyor olabilirsiniz. Özellikle satış yapmak istediğiniz ürünlerin fotoğraflarının olduğu gibi paylaşılmasının size faydası olmayacağını bilmeniz gerekiyor.

İnternet üzerinden satışa sunulan her ürününüzün mutlaka belli bir grafik kalıbı içerisinde ve markanızı anlatır şekilde olmalıdır.

Markanızı anlatır şekilde bir grafik demek, çerçeve yöntemi ile ürünlerinizin içlerine yerleştirilerek görsel bir zenginlik yaratılması anlamına geliyor. Bunu yaparken de logonuza ait renklerin kullanımı ve şekillerin doğru seçilmesi satış yaptığınız reklam ya da gönderinin müşterinin gözünde daha güvenilir olmasını sağlayacaktır.

Özellikle markanızı ve logonuzu önceden tanıyan müşteriler internetten ürün veya hizmet satın alırken size ait olduğunu gösteren bir işaret isterler. Ürünlerinizi içine alacağınız grafik tasarımlı çerçeve de bu işaretlerin en önemlisidir. Bu yüzden bu çerçevelerin e-ticaret sitenize uygun ve aynı zamanda markanızı yansıtır düzeyde olması gerekiyor.

Markalarınıza ait ürünlerin en iyi şekilde çerçeve içine alınarak reklamının yapılması için grafik tasarımı anlamında tecrübelerine güveneceğiniz bizim gibi bir firma ile çalışmanız gerekiyor. E-Ticaret sistemlerine özel çalışmalar gerekmektedir.

Bizler tüm grafik tasarımı çalışmalarımızı kurumsal kimliğinizi temsil eden noktaları da göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz.

Markanız için tüm noktaları ön planda tutarken, grafik tasarımı internet dünyasının gerekliliklerini de sizin önünüze sunuyor ve satışlarınızın artması için elimizden gelen en iyi hizmetlerimizi sizler adına ortaya koyuyoruz. Tüm bunları yaparken de en uygun ücretlendirme seçeneklerini önünüze getiriyoruz.
Siz de grafik tasarımı anlamında en uygun fiyatlarla e-satışlarınızı arttıracak grafikler için bizimle çalışabilirsiniz. Markanızın tüm kurumsal kimliğini araştırarak yaptığımız çalışmalar doğrultusunda satışlarınızın arttığını göreceksiniz.

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve işletmeniz için sunacağımız hizmetlerimizin çözümleri için danışmak için lütfen info@torkmedya.com adresini veya web sitemizin İLETİŞİM bölümünü kullanınız.

Tork Medya Grafik Tasarım Departmanı

Loading

GÖNDERİLİYOR

Mesajınız başarıyla gönderildi. Teşekkürler.

REFRESH

Bugün danışmanlarımızdan biriyle konuşun ve işinizden nasıl yararlanmaya başlayacağınızı öğrenin.

Oluşturmanız gereken isteğinizden biraz bahsedin. Bu, sizi ideal ekibe yönlendirebilmemiz için değerlidir.

  • Kişisel Bilgiler
  • Hizmet Bilgisi Kurulumu

Gizlilik Politikası'nı okudum ve kabul ediyorum.