E-Ticaret Çözümleri - Tork Yazılım, Medya ve Danışmanlık

Arama Motoru Reklamları, ihtiyaçları doğrultusunda bir çözüm arayışında olan online tüketicilere ulaşmanın en etkili ve verimli yoludur. Potansiyel müşterileriniz, Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında sadece belirttiğiniz koşulları sağlayan aramaları yaptıklarında reklamlarınızı gösterebilir, yalnızca reklamınıza tıkladıklarında, belirlediğiniz limitleri aşmayacak şekilde bir ücret ödersiniz.

Dijital Pazarlama

Arama Motoru Reklamlarında bütçenizi, reklamlarınızın gösterileceği lokasyonları, reklam gösterim sıklığı ve reklam gösterim saatleri gibi değişkenleri kendiniz belirleyebilirsiniz. Rekabet halinde olduğunuz markaları gerçek zamanlı verilerle takip edebilir, hedeflediğiniz anahtar kelimelerde her bir markanın reklam gösterimi olarak ne kadar pay aldığını inceleyebilirsiniz.

Reklam Ölçümleme

Arama Motoru Reklamlarının en büyük artısı, tamamen ölçümlenebilir yapısı sayesinde performansınızı en ince kırılımlarına kadar görebilme imkanı sunabilmesidir.  Web sitenize veya mobil uygulamanıza yapılacak kod entegrasyonları ile, yapmış olduğunuz dijital pazarlama yatırımının karşılığında ne kadar para kazandığınızı veya kaç adet müşterinin sizinle iletişime geçtiğini gözlemleme imkanı bulursunuz. Bu sayede yatırımınızın geri dönüşünü (ROI) kolaylıkla hesaplayıp büyüme stratejilerinizi bu rakamları baz alarak revize edebilirsiniz.

Hizmet Kapsamı

Arama Motoru Pazarlaması (Search Engine Marketing) hizmeti kapsamında, Google Ads Arama Ağı Reklamları (Search Ads), Görüntülü Reklam Ağı Kampanyaları (Google Display Network – GDN Ads), Alışveriş Reklamları (Shopping Ads), YouTube Reklamları (YouTube Ads) ve Gmail Reklamları (Gmail Ads) kampanya tiplerinde hizmet verilir.

For over 8 years we have been developing digital solutions for companies looking to gain better visibility on the internet.

Quality

Everything we do has the commitment of a well trained and motivated team.

Experience

Focused on results we seek to raise the level of our customers.