Dijital Pazarlama Danışmanlığı İzmir - Tork Yazılım Hizmetleri

Google Ads Danışmanlık Hizmetimiz ve Dijital Pazarlama

Tork Medya Dijital Pazarlama Departmanı bir Google Ads Danışmanlık Hizmetidir.

Bu hizmet tamamen danışmanlık amaçlı olup herhangi bir ücretlendirme bulunmamaktadır. Ana hedef bilgi paylaşımı ve özel tekniklerin karşılıklı paylaşılması üzerine kuruludur. Google Ads Reklam platformunu kullanan reklam verenler ve İnternet Reklamcılığı ile Arama Motoru Pazarlaması (Search Engine Marketing) alanlarında faaliyet gösterenler. Küçük – orta – büyük bütçeli kuruluşların internet reklam stratejilerini belirlemeleri üzerinde araştırmalar yapar.

Tork Medya Dijital Pazarlama İzmir Departmanı

sürekli gelişen İnternet Teknolojileri ile bu gelişmeden oldukça fazla etkilenen Arama Motoru Pazarlaması (SEM) sektöründe 18 yılı aşkın deneyimi, arama motoru algoritması üzerine başarılı çalışmaları olan dinamik ekibi, “Minimum maliyet, Maksimum kazanç” odaklı çalışma politikası, gerçekleştirdiği Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Arama Motoru Pazarlaması (SEM) projeleri ile kendi alanında elde edilmesi zor başarılara imza atmış bir kuruluştur.

İnternet reklamcılığı düşünüldüğü kadar kolay bir uygulama değildir.

Gelişen son teknolojiler ile internet reklam platformları, reklam verenlerini sahte kullanıcı ataklarından korumak için oldukça sert ve gerekli önlemler almışlardır. Bunun en büyük ve en iyi örneği Google Ads reklam programında yaşanan Reklam Politikaları güncellemeleridir. Ancak alınan bu önlemler ile birlikte internet reklamcılığının kendi içinde oluşturduğu kurallar vardır. Bu alanda bilgi eksikliği olan reklam verenlerin zarar etmesine ve internet reklamcılığının geri-dönüşünde düşüşler yaşamalarına sebep olmuştur. Büyük ölçekteki reklam verenler kendi bünyelerinde oluşturdukları İnternet Reklam Departmanları ile çözüm arasalar da, gerek bu departmanlarda çalışan ekibin bilgi ve deneyim eksikliği gerekse Google Ads gibi hizmetlerin açıklamadıkları teknik alt yapıları ile internet reklamcılığında yapılan manipülasyonlardan dolayıdır. İnternet Reklamcılığı gün geçtikçe daha zor ve içinden çıkılmaz bir hal almaya başladı.

İşte tam da bu noktada, uzun zamanlarımızı ve dikkatimizi sadece bu sektöre odaklamış bir yapı olarak Tork Medya Dijital Pazarlama Departmanı, birçok reklam verenin ihtiyacı olduğu bir kuruluş olmayı başarmıştır.

Tork Medya Dijital Pazarlama İzmir Departmanının farkı;

Reklam verenlerin isteklerine sadece reklamcılık mantığı ile değil, bir reklamın internet reklamcılığına uygun olup olmadığını da sorgulamasından kaynaklanır. Etkileşim alanı çok geniş olan internet, reklamcılık için oluşturulmuş olan uygulamaları çerçevesinde diğer reklam mecralarından farklı kurallar ve mantık ile işler.

Tork Medya Dijital Pazarlama İzmir Departmanı bu farklı kuralların uygulamasında profesyonelleşmiş ekibi ve deneyim birikimidir. Reklam verenlerin internet reklam stratejilerini en etkili şekilde oluşturmayı hedeflemiştir.

Doğru kullanıldığında büyük bir etkiye sahip olan internet, reklam ve pazarlama alanında da bu etkisini günden güne arttırmaktadır. Reklam verenlerin internet reklamları için yaptıkları yatırımın nedenli önemli olduğunu ve bu yatırımın sonucunda bekledikleri geri-dönüşün öneminin farkında olan Tork Medya Dijital Pazarlama Departmanı, internet reklamcılığına verdiği önemi ve özeni sizin kullanımınıza sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve işletmeniz için sunacağımız İnternet Reklamcılığı çözümlerini danışmak için lütfen info@torkmedya.com adresini veya web sitemizin İLETİŞİM bölümünü kullanınız.

Tork Medya Dijital Pazarlama Departmanı

Loading

GÖNDERİLİYOR

Mesajınız başarıyla gönderildi. Teşekkürler.

REFRESH

Bugün danışmanlarımızdan biriyle konuşun ve işinizden nasıl yararlanmaya başlayacağınızı öğrenin.

Oluşturmanız gereken isteğinizden biraz bahsedin. Bu, sizi ideal ekibe yönlendirebilmemiz için değerlidir.

  • Kişisel Bilgiler
  • Hizmet Bilgisi Kurulumu

Gizlilik Politikası'nı okudum ve kabul ediyorum.