Dijital Kurumsal Kimlik Yönetimi | Dijital Medya Pazarlama Ajansı İzmir

Dijital Dünyanın Getirdikleri…

Çağın getirdiği yenilikler arasında, teknolojinin hayatımıza direkt müdahale edebildiğinin bilincindeyiz. Bilgisayar, internet, tablet, cep telefonu gibi sürekli gelişim halinde bulunan teknolojik kavramlar, yaşamın içine yer etmiş ve somut şekle bürünmüş haldedirler.

Gerçek dünyadaki varlığınız, sanal dünya gerçekliği ile orantılı bir hal almış durumdadır. İnternet ortamında ne kadar varolduğunuz, doğrudan gerçek dünyadaki varlığınıza etki ediyor, diyebiliriz. 21. yüzyıl insanının günlük yaşantısına işleyen sosyal medya mecraları çok yoğundur. Çok sık vakit geçirilen ve sanal sosyalleşme anlayışıyla giderek gelişen bir parçamız olma niteliğindedir.

Tork Yazılım, Medya ve Danışmanlık olarak düşündüğümüzde; firmanın internet üzerindeki varlığı, kurumsal kimliğini en doğru şekilde ve en fazla kişiye ulaştırabileceği kolay yoludur. Reklamların, sosyal mecralar üzerinden daha hızlı şekilde yayıldığını söyleyebiliriz. İnteraktif dijital reklamlarla sosyal hesaplarda firma takipçileri ile hızlı kurulan bağ, ürün satışını olumlu yönde etkiler. Reklam dünyasının dijital nimetlerinden yararlanmak her türlü firma için gereklidir, yaşadığımız çağ da bunu gerektirir.

Firma özelliklerini içeren dijital kurumsal kimlik olarak sosyal medya hesapları kreatif yönde kullanıldığında, televizyon reklamlarının da önüne geçerek birebir iletişim imkanı sunar. Profesyonel yönde sosyal medya kullanımı ve firmanızın kurumsal kimliğini yansıtan bir web sitesi ve kullanacağınız mobil uygulamalar işinizin büyük bir kısmını hafifletecektir. Telefon numarası kadar gerekliliği bulunan web sitesi, imajınızı doğrudan takipçi ile buluşturur. Yüz yüze görüşme etkisini, sanal yollarla web sitesi ve sosyal medya mecraları aracılığıyla elde edebileceğiniz kolaylıklar dünyasından yararlanmalısınız.


Sosyal medyayı bir parçamız gibi kabul ettiğimiz gerçeği bu kadar ortadayken, firmanız için en doğru karar, dijital reklam dünyasında emin adımlarla ilerlemek olmalıdır.
Dijital dünya’da kurumsal kimlik yönetimi, bir halka ilişkiler disiplini olarak anılıyor. İtibar yönetmek dediğiniz zaman işin içine birçok alt disiplin ve ciddi bir uzmanlık giriyor.

Özellikle bunların tespit edilmesi ve bu deneyimin iyileştirilmesi sürecinde bizlere hemen ulaşabilirsiniz. Tork Medya olarak bir köprü görevi görürüz ve algının olumlu gelişmesi için danışmanlığımızı sunarız. Bu sayede; itibar yönetimi ile markanızın dijital dünyadaki duruşunu kontrol altına alarak olumsuz algıları pozitife çevirmenize yardım ederiz.

Loading

GÖNDERİLİYOR

Mesajınız başarıyla gönderildi. Teşekkürler.

REFRESH

Bugün danışmanlarımızdan biriyle konuşun ve işinizden nasıl yararlanmaya başlayacağınızı öğrenin.

Oluşturmanız gereken isteğinizden biraz bahsedin. Bu, sizi ideal ekibe yönlendirebilmemiz için değerlidir.

  • Kişisel Bilgiler
  • Hizmet Bilgisi Kurulumu

Gizlilik Politikası'nı okudum ve kabul ediyorum.